Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.424SI
KVL85.424SI
Titanium Chef Baker
KVL85.424SI
Standardna brezplačna dostava
nad 35 €
Dostavljamo na vsa področja
Predvideni čas dostave bo med 2 in 4 delovnimi dnevi. Dostava je od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob koncu tedna.
Brezplačna vračila
.
Nezadovoljni z nakupom?
Ta izdelek je upravičen do 30-dnevnega vračila. Izvedite več o našem pravilniku o vračilu.
Polna garancija proizvajalca
.
Nakupujte brez skrbi in v celoti izkoristite proizvajalčevo garancijo.
Jamstva se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Elementi za upravljanje | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Hitrosti | Variable + Pulse |
| Display type | Text display |
| Material ohišja | Metal |
| Sestavni deli/dodatki | Food Processor |
| bowlSize | 7,0 l |
| Dishwasher safe | |
| Velikost | 40 x 22.5 x 37 |
| Hitrosti | Variable + Pulse |
| Teža (kg) | 16.16 |
| Sku | 0W20011478 |
| Sestavni deli/dodatki | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
7L Stainless steel bowl
Creaming Beater
Food Processor
Glass Blender
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Stainless steel bowl
Spatula
Splashguard
Ključne funkcije
(Nasveti za izdelke)
(oznake izdelkov) Novice in posebne ponudbe
(Nalepke za izdelke) Hitra podpora