Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.704SI
KVL85.704SI
Titanium Chef Baker
KVL85.704SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Displeja tehnoloģija | Text display |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 7,0 l |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 40 x 22.5 x 37 |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Svars | 20.025 |
| SKU | 0W20011480 |
| compactChopperGrinder |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Glass Blender
Food Mincer
Mini Chopper/Grinder
Food Processor
Citrus Juicer
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč