Cooking Chef stativmixer KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
-
Nästa generation av vår Chef som lagar mat. Det här är vår bästa Cooking Chef hittills, fullpackad med användbara funktioner som högtemperaturmatlagning, 60 förprogrammerade recept, vägning och inbyggd lampa i skålen för att se även om det är mörkt i rummet. Anslut dessutom till en exklusiv app full av beprövade receptidéer.
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| planetaryMixing | |
| Pulsfunktion | |
| timer | |
| Hastigheter | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Visa | 5.0" TFT colour |
| Material | Metal |
| Skålstorlek | 6,7 |
| Färg | Anthracite |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 41 x 34 x 38 |
| Hastigheter | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Vikt (kg) | 15.25 |
| Sku | 0W20011503 |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 4kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 2.58kg |
| Kapacitet – äggvitor | 16 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 910g |
Tillagningsskål i rostfritt stål 6,7 l
K-spade i rostfritt stål
Visp i rostfritt stål
Degkrok i rostfritt stål
Flexivisp
Ångkorg
Omrörningsverktyg
Stänkskydd
Slickepott
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.