kMix Köksmaskin pastellblå
KMX754APB
kMix Köksmaskiner
KMX754APB
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Editions-utbudet från kMix ger ditt kök det lilla extra, oavsett om du är ute efter tidlöst överflöd eller bara lite färg. Editions-utbudet kombinerar kMix-stilen med den pålitliga prestanda du har kommit att förvänta dig av Kenwood
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| Total blandningstid | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Metal and Glass |
| Skålstorlek | 5 |
| Färg | LightBlue |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 38,5  |
| Hastigheter | Variable |
| Vikt (kg) | 11.19 |
| Sku | 0W20011488 |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 2.72kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 1.35kg |
| Kapacitet – äggvitor | 12 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 680g |
K-spade i aluminium
Visp i rostfritt stål
Degkrok i rostfritt stål
5 l glasskål
Slickepott
Stänkskydd
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.