kMix röd KMX750ARD
KMX750ARD
kMix Köksmaskiner
KMX750ARD
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| Total blandningstid | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Metal |
| Skålstorlek | 5 |
| Färg | Röd |
| Sladdsamlare | |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 38,5  |
| Hastigheter | Variable |
| Vikt (kg) | 9.26 |
| Sku | 0W20011423 |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 2.72kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 1.35kg |
| Kapacitet – äggvitor | 12 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 680g |
K-spade i aluminium
Visp i rostfritt stål
Degkrok i rostfritt stål
5 l skål
Slickepott
Stänkskydd
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.