Prospero+ Silver KHC29A.X0SI
KHC29A.X0SI
Prospero_Plus
KHC29A.X0SI
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| Pulsfunktion | |
| Total blandningstid | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Plastic |
| Tillval/Tillbehör | Food Processor |
| Skålstorlek | 4,3  |
| Sladdsamlare | |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 28 x 25 x 24 |
| Hastigheter | Variable |
| Vikt (kg) | 10.44 |
| Sku | 0W20010120 |
| Tillval/Tillbehör | Food Processor |
| Kompakt hackare/kvarn | |
| Kontinuerlig pressning |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 1.6 kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 960 g |
| Kapacitet – äggvitor | 8 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 500 g |
Easyweigh-våg
K-spade
Visp
Degkrok
Mixer i glas
Köttkvarn
Matberedare
Citrusjuicepress
Juicepress
Minihackare
4,3 l skål
Stänkskydd
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.