Triblade stavmixer HDP106WG
HDP106WG
Stavmixrar
HDP106WG
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Tekniska specifikationer
| Material | Metal and Plastic |
| Färg | Ospecificerad |
| Storlek | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Hastigheter | 1 |
| Tillval/Tillbehör | XL beaker (700 ml) |
| Vikt (kg) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| Tillval/Tillbehör | XL beaker (700 ml) |
| Material i bägare | plastic |
| Kan diskas i maskin | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Tillval/Tillbehör | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Material | Metal and Plastic |
| Hastigheter | 1 |
| Product range | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
Bägare
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.