Titanium Chef Baker Autograph
KVC85.004BK
Titanium Chef Baker
KVC85.004BK
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Baka med precision. Bakningen blir ett rent nöje med vägning direkt i skålen, en extra bakbunke och en skonsam blandningsfunktion för fjäderlätta maränger och mousser. Det här är en maskin med både stil och substans.
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| timer | |
| Total blandningstid | |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Visa | Text display |
| Material | Metal |
| Skålstorlek | 5  |
| Färg | Satin black |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Vikt (kg) | 9.5 |
| Sku | 0W20011465 |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 2kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 2.18kg |
| Kapacitet – äggvitor | 12 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 680g |
K-spade i rostfritt stål
Visp i rostfritt stål
Degkrok i rostfritt stål
Flexivisp
5L skål i rostfritt stål
Slickepott
Stänkskydd
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.