Titanium Chef Baker XL silver KVL85.004SI
KVL85.004SI
Titanium Chef Baker
KVL85.004SI
Fri standardleverans
över 270 SEK
Vi levererar till alla områden
Den beräknade leveranstiden kommer att vara mellan 3 och 4 arbetsdagar. Leverans sker måndag till fredag, vi erbjuder för närvarande inte helgleverans.
Gratis returer
.
Är du missnöjd med ditt köp?
Denna produkt har 30 dagars retur. Ta reda på mer om vår returpolicy.
Fullständig tillverkargaranti
.
Köp tryggt och få full tillverkargaranti.
Garantier varierar beroende på produkt.
Tekniska specifikationer
| Kontroller | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| Total blandningstid | |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Visa | Text display |
| Material | Metal |
| Skålstorlek | 5,0 L i 7,0 L |
| Färg | Silver |
| Kan diskas i maskin | |
| Storlek | 22,5 x 37 x 40 |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Vikt (kg) | 11.5 |
| Sku | 0W20011377 |
| Kapacitet – kakbotten (kg) | 4kg |
| Kapacitet – deg (kg) | 2.56kg |
| Kapacitet – äggvitor | 16 |
| Kapacitet – mjöl till bakning (kg) | 910g |
K-spade i rostfritt stål
Degkrok i rostfritt stål
Visp i rostfritt stål
Flexivisp
7L skål i rostfritt stål
5L skål i rostfritt stål
Stänkskydd
Viktiga funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter och specialerbjudanden
(Produktetiketter) Snabb support
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Leverans
Inom 3-4 arbetsdagar
Fria returer
30 dagars öppet köp
Betalningar
Säkra betalningar
Klarna
Dela upp din betalning
Håll dig uppdaterad
med våra nyheter och erbjudanden.